Menvereniging Flevoland

Al meer dan 20 jaar de menvereniging in Flevoland

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Wedstrijdinformatie Verslagen Jan Oosterkamp Clubkampioen

Jan Oosterkamp Clubkampioen

E-mail Afdrukken PDF

Op de laatste menavond voor de zo gevreesde winterstop is bekend gemaakt dat Jan Oosterkamp Clubkampioen van 2012 is geworden. Traditiegetrouw wordt aan het einde van het seizoen de clubkampioen bekend gemaakt en ontvangt de kampioen de wisselbeker uit handen van onze voorzitter Gurbe Veenstra. Samen met zijn paard Tares heeft Jan overall het beste gepresteerd. Edwin van Turnhout, met zijn trouwe merrie Belle, volgt hem op de voet. Hij is tweede geworden. Een uitmuntende prestatie voor het span met slechts enkele jaren menervaring. Kees de Jong eindigde met zijn pony Max op de derde plaats. Ook een prestatie van formaat. De menvereniging feliciteert de kampioenen van harte met deze prestatie. We zijn trots dat de wedstrijden in een gezellige en harmonieuze sfeer in het afgelopen jaar zijn verreden.

Maar ook de inwendige mens is op deze laatste lesavond niet vergeten. Volgens een jarenlange traditie wordt het menseizoen afgesloten met het ‘kipeten’. In een feestelijk sfeer heeft Gurbe gezorgd voor heerlijke kippenpoten. Slagerij Niek van der Vlis heeft ze uitstekend bereid. Ondanks het vervelende vooruitzicht dat het een aantal woensdagavonden stil zal blijven aan de Alikruikweg hebben we het menseizoen feestelijk afgesloten.

Klik hier voor meer foto's van deze feestelijk avond.

Na de winterstop hopen we iedereen in goede gezondheid weer terug te zien.